Popis projektu

Webová prezentace Kelcom

Mockup webu Kelcom

Popis realizace

Společnost Kelcom zajišťuje zabezpečovací a kamerové systémy, my jsme se postarali o to, aby se zákazník dostal bezpečně a pohodlně ke všem potřebným informacím. Vytvořili jsme proto obsáhlý, ale přehledný web s funkčními prvky pro lepší pochopení a s možností nezávazné poptávky.

Po spokojenosti na obou stranách jsme započali PPC reklamní kampaň, ve které úspěšně pokračujeme. Momentálně jsme zvedli návštěvnost webu o 48,9%, tedy téměř polovina všech zákazníků na webu pochází z PPC kampaně.

Služby na webu Kelcom

Funkce

Zabezpečovací systémy jsou poměrně složitá záležitost, zaměřili jsme se proto hlavně na přehlednost stránek. Pokud by měl zákazník přeci jen dotaz, může se na našeho klienta obrátit skrze kontaktní formulář. Jako vhodná reference pro potenciálního klienta slouží také počítadlo aktivních zákazníků.

PPC KAMPAŇ

POČÍTADLO

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

O projektu

V dnešní době je určitě vhodné mít se na pozoru. My jsme se soustředili na to, aby se zákazník v nabídce společnosti Kelcom dobře orientoval, zvolil vhodný produkt, a mohl tak důsledně chránit svůj majetek. U PPC kampaně jsme dosáhli téměř 5% konverzního poměru, tedy pět procent zákazníků z placené návštěvy mělo vážný zájem o službu, nebo službu přímo zakoupili.

Nebojte se nás pochválit