Samsung note 8

Sociální sítě jako návnada

Jako specialisté na online svět a život sociálních sítí se s chutí postaráme i o ty vaše. Na platformách jako Facebook nebo Instagram vás dokážeme v moři společností přetvořit ve velkého dravce, nebo minimálně tvora, který upoutá pozornost.

Pokud se na sociálních sítích zrovna necítíte jako ryba ve vodě, můžete firemní profily svěřit do našich rukou. Naši specialisté vám pomohou buď jen s obsahem samotným, nebo naopak pouze s jeho reklamou a propagací. Poskytujeme ale také komplexní služby a dokážeme na tyto dva hlavní kroky navázat a propojit je.

Cesta, kterou vás posuneme výš

Sladíme
komunikaci

Při budování značky firmy na sociálních sítích je podstatné sjednotit nejen vzhled vašich stránek, ale i obsah. Po navázání spolupráce vymyslíme tone of voice, se kterým bude vaše značka zcela korespondovat.

Přizpůsobíme
kampaň

Sociální sítě mají jednu obrovskou výhodu, a tou je poměrně snadná propagace vámi nabízených produktů a služeb. Svěřte do našich rukou veškeré social media kampaně, které nastavíme s osvědčenými strategiemi a předem nastaveným cílem (např. zvýšení obratu, více příchozích uživatelů na web, propagace příspěvků s novinkami z vaší společnosti). Strukturu kampaně zaměříme na vašeho potenciálního zákazníka, přičemž použijeme efektivní typy reklam, které máme již ověřené.

Aktualizujeme
portfolio

Výhodou našeho širokého záběru je to, že vám dodáme služby v jednom balíčku. Jeho součástí může být také aktualizace informací o vaší společnost a textový doprovod při popisu vašeho portfolia.

Vymyslíme
obsah

Díky týmu zkušených idea makerů, grafiků a copywriterů distribuujeme naučné, informativní, prodejní i odlehčené příspěvky, které zaujmou. K postu vymyslíme nevšední text a doplníme jej ustálenou grafikou.

Instagram

Facebook

YouTube

Sociální sítě využijeme na maximum

Sociální sítě jsou klíčovým nástrojem online marketingu a pod našimi křídly jejich potenciál využijeme na maximum.

Společně nově vytvoříme nebo průběžně upravíme informační kanál tak, aby byl pro vaše zákazníky jednoduchý, ale zároveň atraktivní.

Poradíme si se správou různých platforem, jako je především Facebook a Instagram, ale i YouTube.

Naše projekty

Napište nám

My se vám ozveme zpět.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.