CRM – Podnikové systémy

Usnadňujeme řízení a chod podniku

CRM – Podnikové systémy2020-04-16T09:25:35+02:00

Profesionální podnikové systémy na míru

Nabízíme profesionální řešení podnikového sytému, přizpůsobitelné pro jakékoliv specifické potřeby. Veškeré služby jsou umístěny v cloudu a lze je obsluhovat pouze přes webový prohlížeč – bez vazby na operační systém či lokalitu. Umíme implementovat veškeré podnikové procesy napříč odděleními, od standardních modulů pro správu kontaktů, docházky, dovolenek, řízení projektů či sales procesu až po pokročilý reporting, nastavitelná work-flow či napojení na systémy dalších stran.

Co náš podnikový systém nabízí?

Dostupný podnikový systém s kvalitní podporou

Náš podnikový systém je založen na otevřeném jádru, proto na rozdíl od konkurence nabízíme finančně dostupný, ale plně profesionální produkt. Každý systém je upraven přímo na míru dle specifických potřeb a firemních procesů. Výhodou je následná možnost rozvíjení a přidávání rozšiřujících předpřipravených modulů s dalšími funkcemi, přizpůsobenými na míru dle Vašich potřeb.

Naše projekty

Další projekty

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Nezávazná poptávka

Využijte konzultaci zdarma. Rádi si vyslechneme Vaše požadavky a poznáme do hloubky chod a potřeby Vašeho podnikového řízení. Na základě poznatků nabídneme návrh realizace, který důsledně projednáme a doladíme na míru s našimi specialisty.