Každý detail e-shopu je důležitý

Žádný požadavek klienta nás nezaskočí. Nabízíme pouze ověřené služby, o kterých víme, že fungují a vy se na ně můžete zcela spolehnout.

Realizační tým využívá moderní technologie, díky kterým bude váš internetový obchod vyčnívat nad vaší konkurencí a e-shopy krabicového řešení.

Technické řešení bude zcela připravené na rozvoj e-shopu, případné úpravy a změny.

Celkový vzhled a funkce přizpůsobíme vašim zákazníkům, aby se jim snadno nakupovalo a přehledně pohybovalo v rozhraní e-shopu.

Chcete…

Kvalitní systémové řešení?

Nadčasovou grafickou podobu?

Provozovat e-shop bez starostí?

Přehlednou administraci?

Stabilního partnera v online světě?

Tak to jste tu správně.

Hlavní funkce a vlastnosti našich e-shopů

Výhody e-shopu na míru

Vlastněte e-shop, na který budete hrdí.

Úspěšné příběhy našich klientů

Spolupracujeme s firmami všech velikostí a oborů. Navrhujeme a realizujeme webové projekty všech velikostí, od jednoduchých mikrostránek pro jednorázové kampaně, až po rozsáhlé korporátní stránky. Specializujeme se na WordPress, ale dokážeme vyvíjet i systémy a řešení na míru. Podívejte se na vybrané úspěšné příběhy.

E-shop

Jak jsme poskládali kostičkový e-shop pro Czech Repubrick

E-shop

Jak jsme pomohli zvednout tržby e-shopu o 30% v prvním roce po spuštění?

Naši klienti

BOTTLES-AND-STORIES

Vlastněte e-shop, na který budete hrdí.

Průběh realizace

1
Příprava
 • Konzultace a počáteční analýza
 • Určení cílové skupiny trhu
 • Přesná cenová nabídka, závazný termín realizace a smlouva
2
Návrh
 • Návrh architektury e-shopu (UX)
 • Struktura stromu kategorií
 • Prodejní argumenty a cesta ke konverzi
 • Grafická podoba e-shopu
3
Tvorba
 • Instalace systému
 • Kódování grafické podoby
 • Napojení na služby třetích stran
 • Úprava nákupního procesu
 • Přizpůsobení zobrazení e-shopu pro všechna běžně používaná zařízení (mobilní telefony, tablety, PC a NTB) a prohlížeče
4
Spuštění
 • Více než 400 bodová výstupní kontrola
 • Testovací provoz
 • Školení administrace pro hladký provoz
 • Doladění všech technických i obsahových detailů
 • Spuštění do ostrého provozu

Pojďme probrat digitální možnosti vašeho byznysu! Jsme tu pro vás.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Řekli o nás

Centrum investic, rozvoje a inovací (CIRI)

Spolupráce s firmou 4WORKS Solutions byla skvělá. Vytvořili nám webové stránky přesně podle našich přání. Jejich tým byl trpělivý, rychlý a profesionální. Odpovídali na naše požadavky rychle a dodrželi stanovené termíny. Jsme s výsledkem velmi spokojeni a rádi je doporučíme každému, kdo hledá spolehlivého dodavatele pro tvorbu webových stránek.

Mgr. et Mgr. Vendula Hájková, MBA

Díky 4WORKS má naše obec skvěle přehledný web, který oceňují nejen občané, ale také samotní zaměstnanci obecního úřadu. 4WORKS se nebojí tvorby naprosto nových funkcí, které jinde nenajdete. Posunuli naši obec rozhodně výše a zároveň doufáme, že budeme dobrou inspirací pro ostatní obce a města v ČR.

Ing. Robert Vondrovic, Obec Vyžlovka

Firmu 4works jsem oslovila pro vytvoření stránek pro mé kosmetické studio. Velice rychlá domluva i provedení podle mých představ. Děkuji za krásný web

Eliška Maršálková, Cosmentology

Firmu 4work doporučuji, velica dobrá spolupráce, ochota, vstřícnost i rychlost, domluva s Tomášem Kortusem byla úžasná a stránky byly během 2-3 týdnů hotové. Poradili i jak stránku upravit podle svého gesta a jak s ní pracovat. Za mě 5 hvězdiček.

p. Fabiánek, zdskaly.cz

Děkujeme firmě 4WORKS za úspěšné dokončení našeho e-shopu biomasicko.cz. Ze začátku jsme si trochu počkali, ale cílová rovinka už byla na jedničku a výsledek je prostě perfektní. Musíme ocenit hlavně perfektní práci v týmu, kdy každý je asi specialistou na trochu něco jiného, ale dohromady prostě zvládnou cokoliv ! Takže pane Štěpánku, pane Balogu, pane Votte a hlavně pane Kozare, díky!

Jan Jendajan

Skvělá spolupráce! Vše, co bylo dohodnuto, bylo splněno přesně a v termínu. Náš web montyskola.cz díky 4WS vypadá dobře a šlape.

Mgr. Petr Vidlák, Ph.D.

Spolupráce s 4works si velice vážíme. Jejich přístup je vysoce profesionální, rychlý a vždy zaměřen na hledání efektivních řešení pro jakékoli výzvy, které před nás staví provoz e-shopu. S 4works se cítíme nejen jako klienti, ale jako partneři ve společném úsilí o neustálé zlepšování a inovaci.

Lukáš Doležal, Bottles&Stories