Popis projektu

Webová aplikace NSE Solutions

Popis realizace

Společnost NSE Solutions se zaměřuje na personální outsourcing, konzultační a HR poradenskou činnost. Naším úkolem bylo vytvořit přehlednou webovou aplikaci zaměřenou především na přehlednost a přívětivost pro uživatele hledající si nové zaměstnání. Samozřejmostí je napojení stránky na redakční systém, díky kterému jsou administrátoři schopni sami plnit databázi novými pracovními nabídkami. Věříme, že nový web pomůže mnoha lidem najít nové zaměstnání.

Funkce

Tento web je určen dvěma skupinám uživatelů – pro zaměstnavatele, kteří se poohlíží po doplnění stavů pomocí personálního outsourcingu, a pro uživatele hledající zaměstnání. Pro druhou skupinu bylo třeba vytvořit komplexní filtrovací systém, který jim umožňuje najít pracovní nabídku na míru. Samozřejmostí u webu takovéhoto typu je přehledný redakční systém, který umožňuje klientovi jednoduše spravovat pracovní nabídky.

Design je proveden v odstínech modré barvy, kterými společnost podtrhuje své hodnoty – těmi jsou důvěra, loajalita a stabilita.

PŘEHLEDNÝ
DESIGN

INZERÁTY
PŘIDÁVANÉ ADMINISTRÁTORY

INTERAKTIVITA

O projektu

Se společností NSE Solutions jsme směřovali ke společnému cíli – vytvořit přehledný web obsahující prezentaci personálního outsourcingu a zároveň poskytnout co nejpřehlednější prostředí pro uživatele hledající nové zaměstnání. Prohlédněte si, jak se nám web povedl, na odkazu níže.

Nebojte se nás pochválit