Popis projektu

Rozsáhlá webová prezentace pro advokátní kancelář

reference Lerin Group s.r.o.

Popis realizace

Yourfirm, sesterská společnost Advokátní kanceláře Růžová, nás oslovila s poptávkou nové webové prezentace. Společnost se zaměřuje především na poskytování tzv. korporátních služeb. tj. prodej ready-made (hotových) společností (s.r.o./a.s.), poskytování sídel, nominee služeb, corporate compliance a v neposlední řadě též off-shore společností prostřednictvím svých partnerů.

reference palivalerin.cz

Funkce

Tato rozsáhlá webová prezentace byla vytvořena na základě námi vytvořeného grafického návrhu. Kvůli velkému objemu obsahu bylo třeba stránky správně strukturovat, aby se uživatel v záplavě informací neztratil hned po jeho příchodu, jednotlivé termíny poté ideálně vysvětlit. Barevné schéma je založeno na dominantní růžové barvě, která je doplněna o černou a bílou.

Pro advokátní kancelář jsme postavili komplexní webovou prezentaci, kde by uživatel měl dostat odpovědi na všechny své otázky. Jednotlivé služby jsou zde dopodrobna popsány, návazné termíny mají poté vlastní dopodrobna sepsané podstránky. Mimo to je na stránce sepsáno přes 50 často kladených otázek. Pokud se ale i přesto objeví otázky, stránka má integrovaný WhatsApp, díky kterému se uživatel spojí s operátorem během jednoho kliknutí.

ČISTÝ A PŘEHLEDNÝ
DESIGN

PŘEHLEDNOST

INTERAKTIVITA

O projektu

Výsledkem naší práce je rozsáhlá webová prezentace, kterou najdete na odkazu níže. Podívejte se sami, jak se nám povedla 🤩

Nebojte se nás pochválit