Popis projektu

E-shop pro českého výrobce matrací Purtex

reference Lerin Group s.r.o.

Popis realizace

Pro našeho dlouhodobého klienta, výrobce postelí a matrací Purtex, jsme vytvořili zbrusu nový nabitý e-shop, který mimo prodejní funkci plní také funkci informativní – na webu se nachází například také podrobné informace o jednotlivých typech matrací či blog, kde může klient přidávat články pro zlepšení SEO.

reference palivalerin.cz

Funkce

Tento internetový obchod byl vytvořen na základě námi vytvořeného grafického návrhu. Soustředili jsme se zde především na přehlednost jednotlivých částí tak, aby se v obchodě zorientoval každý příchozí uživatel. Jako základ jsme zvolili bílou barvu a odstíny modré. Pro zvýraznění důležitých částí, jako aktuálně vybraná kategorie v e-shopu nebo CTA tlačítka, jsme využili tmavě modrý odstín, který je obsažen v logu klienta.

Celý e-shop využívá široký layout, který pokrývá trend 4K monitorů, web je samozřejmě přizpůsoben i pro mobilní zařízení.

Z důvodu toho, že produkty nabízené na tomto e-shopu jsou zařazené do poměrně mnoha kategorií a podkategorií, bylo na každou podstránku s výčtem produktů umístěno postranní menu pro rychlou navigaci uživatele. Tuto navigaci jsme přidali i na podstránku s blogovými příspěvky, aby byl čtenář plynule naváděn k procházení produktů samotných.

ČISTÝ
A PŘEHLEDNÝ
DESIGN

SPECIÁLNÍ CENY
PRO ZÁKAZNÍKY

AUTOMATIZOVANÉ NAPOJENÍ
NA ÚČETNÍ SYSTÉM

JEDNOKROKOVÝ INTUITIVNÍ
NÁKUPNÍ PROCES

KALKULAČKA ATYPICKÝCH
ROZMĚRŮ A JEJICH CEN

INFORMACE O DORUČENÍ
U KAŽDÉHO PRODUKTU

O projektu

Výsledkem naší práce je čistý a přehledný e-shop, kde každý nakupující snadno nalezne to, co hledá. Podívejte se sami, jak se nám povedl 🤩

Nebojte se nás pochválit