Popis projektu

Webová prezentace Rezidence Litava

Popis realizace

Rezidence LITAVA je unikátní bytový komplex skládající se z polyfunkčního domu s komerčními prostory, samostatným bytovým domem a čtyřmi rodinnými domy. Náš tým se při tvorbě webových stránek orientoval na efektní design a čisté provedení celé prezentace. Díky použití světlých odstínů působí web velmi vzdušně a elegantně. Zaměřili jsme se také na snadnou přehlednost tak, aby byly přesuny po webu pro uživatele co nejjednodušší a vždy našel to, co hledá.

Funkce

Hlavní předností tohoto webu je jednoduchý a přitom stále poutavý design vyvedený v jemných tónech a ozvláštněný akcenty modrých odstínů. Na webových stránkách jsou vystavěny zajímavé prvky, za návštěvu určitě stojí podkategorie Rodinné domy, kde je uživateli nabídnut model nabízených rodinných domů, mezi nimiž může volně vybírat a prozkoumat více informací.

DESIGN

PŘEHLEDNOST

FORMULÁŘ

O projektu

Zaměřili jsme se na strukturu celého webu, kde pro nás bylo důležité, aby uživatel vždy našel informace, které hledá a orientace na webu pro něj byla snadná. Podívejte se na odkaz níže a přesvědčte se sami.

Nebojte se nás pochválit