Popis projektu

Webová prezentace KOVOSTEEL Recycling, s.r.o.

Popis realizace

Pro firmu KOVOSTEEL Recycling, s.r.o. zaměřující se na výkup, sběr a likvidaci odpadu jsme zpracovali nové webové stránky, které zaujmou na první pohled. Obsah na webu jsme přehledně rozčlenili podle služeb a provozoven tak, aby návštěvník ihned tušil, kterou cestou se dostane nejrychleji k žádané informaci, a tak vznikl web, který je nejen příjemný na pohled, ale i maximálně funkční. A to je za nás dokonalá kombinace.

Funkce

Když jsme viděli krásnou zeleno-bílou barevnou kombinaci v logu klienta KOVOSTEEL, ihned jsme věděli, že z tohohle projektu vznikne krásný web. Výrazný zelený odstín si přímo žádá propojení s kontrastními tmavě šedými prvky, díky nimž krásně vynikne. Pro projasnění a vzdušnost celého designu jsme přidali doplňky bílé a světle šedé barvy.

Úvodní stránka webových stránek je korunována efektním sliderem, do něhož byly přímo umístěny odkazy na nejzajímavější obsah tak, aby nebyl uživatel nucen proklikávat se kategoriemi. Ostatní obsah je přehledně poskládán do kategorií a v případě problémů s jejich prohledáváním je uživateli k dispozici vyhledávací pole.

DESIGN

PŘEHLEDNOST

CTA

O projektu

S webem KOVOSTEEL jsme velmi spokojení a na spolupráci s touto firmou velmi rádi vzpomínáme. Podívejte se a posuďte sami, jak jsme si vedli.

Nebojte se nás pochválit