Popis projektu

Webová prezentace České lékarnické komory

Popis realizace

Jsme nadšeni a hrdí na to, že jsme mohli spolupracovat na tak významném projektu jako je nový web pro Českou lékárnickou komoru. Tato spolupráce pro nás znamenala nejen možnost poskytnout naše zkušenosti a odborné znalosti, ale také přispět k rozvoji lékárenského prostředí a zlepšení dostupnosti informací pro lékárníky i veřejnost.
Při tvorbě tohoto webu jsme se snažili postavit naše nejlepší know-how do služeb lékárníků a tím i posílit celkovou lékárnickou komunitu. Důležité bylo pro nás uživatelské přívětivé rozhraní a vytvoření stránky, která bude šitá na míru potřebám a očekáváním lékárenského světa. Věříme, že nový web přinese mnoho výhod a bude platným nástrojem pro lékárníky i širokou veřejnost.

Funkce

Pro tento rozsáhlý web byl vytvořen obsah určený dvěma hlavním skupinám uživatelů – pro veřejnost a pro odborníky z farmacie, kterým byly zpřístupněny dodatečné informace po přihlášení. V rámci zakázky jsme mimo jiné navrhli zcela nové logické členění obsahu, aby bylo pro uživatele co nejjednodušší se ve velkém množství informací rychle zorientovat. Vzhledem k množství uživatelů, kteří se podílejí na přidávání obsahu webových stránek, musela být také zajištěna jednoduchá správa jednotlivých uživatelských rolí a schvalovací proces příspěvků.

Design byl proveden v odstínech bílé a zelené barvy korespondující s logem komory. Při tvorbě webových stránek bylo přihlíženo k pravidlům přístupnosti tak, aby byly informace pohodlně dostupné i osobám se zdravotními postiženími.

PŘEHLEDNÝ
DESIGN

KALENDÁŘ
AKCÍ

ARCHIV
ODBORNÝCH ČASOPISŮ

NOVÉ
ČLENĚNÍ OBSAHU

FÓRUM PRO PŘIHLÁŠENÉ
UŽIVATELE

INZERÁTY
PŘIDÁVANÉ UŽIVATELI

DODATEČNÝ OBSAH
PO PŘIHLÁŠENÍ

EXPIRACE
OBSAHU

SCHVALOVÁNÍ
OBSAHU

O projektu

Práce všech našich pracovníků směřovala ke společnému cíli – abychom vytvořili obsáhlý web, který bude přitom maximálně přehledný a bude působit na příchozí uživatele příjemným dojmem. Prohlédněte si, jak se nám web povedl, na odkazu níže.

Nebojte se nás pochválit