Project Manager

Kdo jsme a koho hledáme?

Jsme full-servisová digitální agentura 4WORKS Solutions s.r.o. Začínali jsme jako parta nadšených web developerů a za několik let se nám podařilo rozrůst na tým více než 30 parťáků. Nyní se již zaměřujeme i na vývoj e-shopů a podnikových systémů pro velké společnosti a poskytujeme i kompletní služby online marketingu. Takto už jsme pomohli více něž 1000 klientům s rozvojem jejich byznysu v online světě.

Neustále rosteme a máme velké množství aktivních projektů. Proto hledáme proaktivního projekťáka, který bude pravidelně komunikovat s klienty a odlehčí našemu vývojářskému týmu s každodenním vedením projektů. Výhodou je alespoň základní orientace v online světě a nástrojích pro správu a vývoj webů a e-shopů. Není to ovšem podmínka, vše důležité vás naučíme. Naopak vyžadujeme již zkušenosti s vedením projektů, umění zdravé komunikace přizpůsobené na míru klientům, zodpovědný přístup a organizovanost práce.

Jaká je náplň této pozice?

  • Pravidelná komunikace s klienty, řešeních jejich požadavků a předávání na tým vývojářů

  • Podíl na vedení malých i velkých projektů – později zodpovědnost za celé vlastní projekty

  • Zodpovědnost za dodržování termínů, pravidelný kontakt s týmem vývoje

Co od vás očekáváme?

  • Zkušenost s vedením projektů

  • Vysoká organizovanost práce – být tak trochu puntičkář

  • Komunikace s klienty a kolegy vás baví a umíte zvolit vhodný tón dle situace

  • Zodpovědný přístup a chuť do práce

  • Výhodou je orientace v online světě, případně ve vývoji webů a e-shopů a zkušenost s nástroji pro organizaci práce

Co u nás najdete a získáte?

  • Pohodový mladý kolektiv – zakládáme si na dobré a pozitivní atmosféře

  • Dostatek zajímavých projektů pro menší společnosti i větší korporace

  • Příležitost učit se nové věci a proniknout do vývoje webových stránek, e-shopů, podnikových systémů

  • Moderní kanceláře v industriálním stylu v Praze Vysočanech

  • Dog-friendly office

  • Ping-pong, stolní fotbal, team-buildingy

  • Možnost parkovat kolo / auto přímo u kanceláře

Co vám za to nabízíme?

  • Placená i neplacená dovolená

  • Dostatek volného času (pracujeme do 16:00)

  • Placená pauza na oběd a relax u fotbálku nebo ping pongu

  • Zajímavý plat + pravidelné prémie každé 3 měsíce

  • Notebook, telefon

  • Možnost firemního automobilu pro osobní účely

  • Společné hospody a team buildingy

Máš zájem? zašli své CV!

2020-06-17T10:14:27+02:0014. 6. 2020|