Neustále rosteme a máme velké množství aktivních projektů. Proto hledáme proaktivního Accounta, který bude pravidelně komunikovat s klienty a odlehčí našemu vývojářskému týmu. Výhodou je alespoň základní orientace v online světě a nástrojích pro správu a vývoj webů a e-shopů. Není to ovšem podmínka, vše důležité vás naučíme. Naopak vyžadujeme umění zdravé komunikace přizpůsobené na míru klientům, zodpovědný přístup a organizovanost práce.

Jaká je náplň této pozice?

  • Pravidelná komunikace s klienty pro které tvoříme web či e-shop

  • Zajištění podkladů, kompletace požadavků a předání týmů vývojářů
  • Zodpovědnost za dodržování termínů a budgetu

Co u nás najdete a získáte?

  • Pohodový mladý kolektiv – zakládáme si na dobré a pozitivní atmosféře
  • Dostatek zajímavých projektů
  • Příležitost učit se nové věci a proniknout do vývoje webových stránek, e-shopů, podnikových systémů
  • Moderní kanceláře v industriálním stylu v Praze Vysočanech
  • Dog-friendly office
  • Ping-pong, stolní fotbal
  • Možnost parkovat kolo / auto přímo u kanceláře

Co od vás očekáváme?

  • Vysoká organizovanost práce
  • Komunikace s klienty a kolegy vás baví a umíte zvolit vhodný tón dle situace
  • Zodpovědný přístup a chuť do práce
  • Zkušenost s nástroji pro organizaci práce výhodou

Co vám za to nabízíme?

  • Placená i neplacená dovolená
  • Dostatek volného času (pracujeme do 16:00)
  • Placená pauza na oběd a relax u fotbálku nebo ping pongu
  • Zajímavý plat + pravidelné prémie každé 3 měsíce
  • Notebook, telefon
  • Možnost firemního automobilu pro osobní účely
    • Společné hospody a team buildingy

Máš zájem? zašli své CV!